Напрочуд гарним і незабутнім став концерт сестер Кедик, який учні нашої школи відвідали 7 жовтня 2015 року.
Детальніше...
8 жовтня 2015 року в нашу школу завітав фіналіст Х-фактору Нікіта Ломакін, який разом зі своєю командою представили учням свій проект «Все здорово».
Детальніше...
9 жовтня 2015 року лідери учнівського самоврядування підготували та провели усний журнал до Всесвітнього дня зору.
Детальніше...


