З метою залучення дітей до навчання, організацією належного контролю за зарахуванням дітей до закладів дошкільної освіти, дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів та до 1-их класів закладів загальної середньої освіти, керуючись пп. 4 п. „б” ст.32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.1 ст. 13 Закону України „Про освіту”, ст. 18 Закону України „Про загальну середню освіту”, ст. 11, 19 Закону України „Про дошкільну освіту”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України 13.09.2017 №684 „Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку”, виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішив:

Р І Ш Е Н Н Я № 65 від 13.03.2018 "Про закріплення території обслуговування за закладами освіти м. Мукачева у 2018 році"