9 листопада у школі пройшли заходи з відзначення Дня української писемності та мови.За багато років існування цього свята з’явилися певні традиції. Щорічно для учнів 5-11 класів проводяться усні журнали (Чокнадій В.М.), для учнів початкової ланки – п’ятихвилинки, присвячені вшануванню пам’яті Нестора-літописця.
Детальніше...
8 листопада у школі відбулася зустріч з представником програми «FREE STUDENT» громадської організації «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство», яка розповіла про можливість безкоштовного навчання українських студентів в Словаччині.
Детальніше...
Гуртківці «Юного книголюба» разом з керівником Добош Т.В. власноруч виготовили пазли на тему «Люби і знай свій рідний край». Кожен з учнів на клаптику паперу намалював свою маленьку Батьківщину і склав малюнки до купи. Вийшла велика країна -Україна.
Детальніше...


