Останні новини

4 лютого 2014 року в міській Ратуші відбувся вступний семінар проекту "YES: Юні спеціалісти з енергозбереження за економію енергії в школах прикордонних територій".

4 лютого 2014 року в міській Ратуші відбувся вступний семінар проекту "YES: Юні спеціалісти з енергозбереження за економію енергії в школах прикордонних територій". у рамках програми прикордонного співробітицтва "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна", що фінансується з фондів Європейського Союзу.
У ньому взяли участь представники прогмадських організацій представники громадських організацій ФОРЗА з українського боку та АМЕММ - з румунського, очільники міста -заступники міського голови Ернест Нусер та Михайло Лабош, представники управління освіти та навчальних закладів із м Мукачево (Україна) та повіту Марамуреш (Румунія).
Метою проекту є розробка навчальних програм для учнів із енергозбереження, проведення просвітницьких заходів та енергоаудиту в пілотних школах, створення шкільних програм енергетичного менеджменту. і як результат- економія енергії та витрат на енергоносії у школах. Пілотними школами з українського боку обрано нашу Мукачівську спеціалізовану школу І-ІІІ ст. №16 та Мукачівську ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.Пушкіна. З румунського - національні коледжі "Георгій Шінкай" та "Васіле Лукачу".