Останні новини

22 жовтня 2013 р. на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 відбувся навчально-методичний семінар вчителів української мови та літератури на тему "Розвиток комунікативної та краетивної компетентностей вчителя-словесника".

Методист методичного кабінету Паулишинець С.М. виступила з презентацією "Формування мовної компетентності як складової інноваційної діяльності вчителів української мови та літератури". Світлана Михайлівна також надала методичні рекомендації щодо проведення моніторингу якості загальної середньої освіти у 5-х та 10-х класах.

Вчитель вищої категорії Осташевська І.О. підготувала доповідь "Культура мовлення вчителя-словесника", в якій розкрила основні якості та характеристики мовлення педагога, надала практичні поради та продемонструвала вправи з розвитку мовної культури, зазначила шляхи вдосконалення мовленнєвої культури вчителя-філолога, запропонувала ряд  Інтернет-ресурсів, які сприяють розвитку культури мовлення вчителя-словесника.

Заступник директора з НВР Софілканич Е.О. провела заняття-тренінг на тему: "Розвиток креативних здібностей педагогів", метою якого було визначення рис творчої педагогічної особистості. Запропоновані вправи сприяли розвитку творчої уяви, допитливості, фантазії, креативності, гнучкості мислення, подоланню стереотипів вчителів-мовників. Тренінг відбувся в позитивній, невимушеній, доброзичливій атмосфері. 

В кінці заняття вчителі-словесники із захопленням створювали портрет сучасного вчителя і побажали один одному успіхів у творчій діяльності. Наскрізною ниткою впродовж усього семінару лунали слова В.Святовця: "Справжній учитель той, у кого знань і умінь колодязь, а біля того колодязя ще й срібне відерце..."