Дівочий вокально-інструментальний ансамбль «Дріада» був заснований у 1980 році. Керівником групи був вчитель біології СШ №16 Каричак Ярослав Димитрович. До складу ВІА входили:
Шпеник Віра - клавіші і вокал
Копик Анжела - клавіші і вокал
Жеребак Оксана - ударні і вокал
Коцібан Елла – ударні і вокал
Осьмак Анжела – флейта і вокал
Немеш Віта – ритм-гітара
Ільницька Юля – бас-гітара
Ісак Олександра – соло-гітара і вокал, а також дві маленькі співачки- Ковач Віта та Лета Емілія.
Колектив виступав на різних заходах,що проходили в м. Мукачево : на концертах, присвячених 1 травня, 9 травня, 8 березня, 23 лютого, Дню міліціі та різноманітних Новорічних вечорах та випускних. « Дріада» брала участь у конкурсі «Вечори над Латорицею», де посідала призові місця.
Життя гурту було дуже насичене та цікаве :нові концерти, зустрічі, знайомства. ВІА їздив з концертами у м .Пряшів ( Словакія), м Стрий, м. Львів, а в м.Перм зустрічали одного разу Новий Рік.
Колектив «Дріади» їздив відпочивати в «Артек». Там , звичайно, окрім відпочинку,було багато виступів в Масандрі та м.Гурзуф.
За таке активне та цікаве життя, учасниці гурту висловлюють подяку своєму керівнику Ярославу Дмитровичу.

ЗОШ № 16 розпочала роботу 11.01.1950 року. Основний контингент учнів складався з учнів СШ № 2, яка на той час була занадто перевантаженою. Будівля школи знаходилась на вулиці Московській .
Першим директором ЗОШ № 16 з 01.01 по 10.07 був Богуславський.
З 10.07 того ж року і по 15.08.1950р. на посаді директора знаходився Науменко,а після нього, з 15.08.1950р. та до 1958р., директором був Бровді М., який згодом був переведений на роботу у міськвиконком.
У зв’язку з постановою Генерального Секретаря ЦККПРС М.Хрущова «про удосконалення шкіл-інтернатів» будівля школи була передана інтернату, а сама вона була перенесена на вул. М. Горького, буд.2. Це сталося у 1958 році. Школа проіснувала на вул.. Горького до кінця 1959р., і саме у цей період розпочалось будівництво теперішньої будівлі школи №16.
З 1958 по 1959 рік директором був Черкаський Т.Д.
П’ятим директором у 1959р. став Савицький К.Й. Саме під час його керівництва школа перейшла у нову будівлю. Це сталося після зимових канікул у 1960 році і було неймовірною подією.
8 вересня 1961року на посаду директора вперше заступила жінка - Кошмарук Л.Н. За період її керівництва сталося багато змін. У 1962р. школа стала школою з викладанням ряду дисциплін на англійській мові. Також у цей час було введено 11-ти річне навчання, яке проіснувало недовго.
З 1 вересня 1964р. відбулася нова реформа народної освіти-укрупнення середніх шкіл. СШ № 16 стала восьмирічною , а старші класи були переведені у СШ №2. Однак ці реформи також проіснували недовго, бо нічого істотного не дали. Через деякий час ЗОШ № 16 знову стала середньою школою.
У 1966-67 н. р. директором був Кулик В. М.
Після нього - Пазуханич Б. І., і залишався на цій посаді до 1998 року.
На зміну Пазуханичу Б.І. прийшов Бабенко Л.Г. (1998-2005).
Щур І.Ф. був директором ЗОШ 16 лише декілька місяців у 2005 році. Його змінила Баньой Н.О.
І влітку 2006 року на посаду директора ЗОШ № 16 заступив Ілов В. А., який керує школою і в нинішні часи.

24 жовтня 2013 року школу було перейменовано в Мукачівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Історія про ансамбль "Дріада"

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec purus nibh, commodo ac pellentesque quis, vehicula ut leo. Suspendisse potenti. Sed rhoncus est ac arcu malesuada bibendum. Cras ut nisi id lacus aliquam sodales posuere egestas

Their expertise throughout our recent re-branding project was superb. Our new logo and marketing material are a perfect representation of the high quality corporate and personal gifts The Dazzling Dot provides

Heid Bond
CFO
The Dazzling Dot

They have designed an attractive and compelling site that more than met our expectations. They have also been very responsive to our requests for updates and have made some great suggestions that have definitely improved our site.

Mary Kate Shea
Deputy Director of Operations
Women's Final Four Boston 2006

I have yet to experience. They took an inside look at our company and created three marketing pieces that truly represent the look and the image we personify here at our firm. I would definitely recommend bbi MARKETING to my business associates.

Alycia E. Kelly
COO
Kelly Financial Group/ FocusOne Marketing

Our partnership with bbi has taken our publications' identity to a new level in New England and beyond. bbi's strong understanding of our sport's culture is a tremendous asset as we aggressively expand our marketing efforts.

Rich De Lisle
Publisher/CEO