Останні новини

XIIІ Всеукраїнський (VIIІ Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»7 липня команда юних рятувальників Мукачівської СЗОШ № 16 «Барсові діти» повернулась із XIIІ Всеукраїнських (VIIІ Міжнародних) зборів-змаганнь юних рятувальників «Школа безпеки», які проходили 1-6 липня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України у с. Фігурівка Харківської області.


У цьому зборі-змаганні юних рятувальників взяли участь майже 200 школярів з різних регіонів нашої держави, а також команда Російської Федерації.
Протягом трьох днів діти віком від 14 до 18 років демонстрували свої навички з безпеки життєдіяльності на різних етапах: «Аварійно-рятувальні роботи у зоні техногенної аварії», «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи на водній акваторії», «Рятування потерпілого з висотної  будівлі»,  «Пошуково-рятувальні роботи в природному середовищі», «Медицина (надання першої медичної допомоги)» та «Психологічні тестування». Вид змагання «Пошуково-рятувальні роботи в природному середовищі» складається з 5-ти етапів. Учасники «Школи безпеки» долали крутопохилі переправи, вертикальні перила, водну перешкоду, звільнювали з-під завалів постраждалих, орієнтувались на місцевості (рухались за легендою) та переносили постраждалих на медичних ношах.
На третій день змагань було проведено агітаційно-презентаційний конкурс «Візитна картка», де кожна команда якомога яскравіше представляла себе, враховуючи тематику культури безпеки життєдіяльності.
Незважаючи на дуже юний вік учасників команди «Барсові діти» , на всіх етапах змагань та конкурсній програмі команда показувала високі результати, що дало можливість увійти в десятку найсильніших команд і посісти почесне дев’яте загальнокомандне місце.
Тож побажаємо юним рятівникам, щоб запал, який триває під час змагань, супроводжував їх до перемоги та усе життя.