Про проведення конкурсних вступних випробувань до 10 класу
Адміністрація Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів повідомляє, що у зв’язку з тим, що кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у 10 класі, відповідно до наказу директора закладу від 20 травня 2020 року № 18 «Про проведення конкурсу для зарахування до 10 класу» для зарахування учнів до 10 класу буде проведено конкурс, який передбачає:
  • конкурсне випробування з англійської мови;
  • конкурсний рейтинг середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту.
До участі в конкурсі допускаються випускники 9-х класів на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора закладу освіти та свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Конкурсне вступне випробування з англійської мови до 10-го класу буде проведено 16 червня 2020 року о 10.00. у письмовій формі з використанням цифрових технологій відповідно до «Загальної структури та опису конкурсних завдань для вступних випробувань з англійської мови для вступу до 10 класу».