Останні новини

30 травня 2016 року вдруге відчинив свої гостинні двері літній мовний табір на базі Мукачівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 16. У «Країні чудес» або «Wonderland» відпочивало і навчалося 60 дітей пільгових категорій. В таборі було сформовано 4 загони по 15 вихованців в кожному. 

Перший день у мовному таборі діти провели за вигадуванням назви свого загону, речівки, девізу, загонової пісні та стіннівки. Після обіду загони мали змогу продемонструвати свої результати. Перший загін на чолі з Данканич Я. М. обрав собі назву «Sunny kids», другий, вихователем якого була Ілов Н. В., вирішив назватись «Wizards». У третьому загоні, вихователем в якому була Москалюк І. М., діти вигадали назву «Rainbow», а в четвертому, на чолі з Овечкіною Т. В., вихованці обрали собі назву «Ghostbusters». Діти весело та креативно підійшли до представлення та оформлення своїх виступів.Наступні два тижні мовного табору пройшли яскраво та насичено: вихованці малювали стіннівки до між загонового конкурсу «Долоні єднання»;активно готувались до відкритого міського виховного заходу «Щасливе дитинство», який відбувся на базі ЗОШ № 2, та виграли його;ознайомились із сучасними та класичними представниками англомовної поезії та мали змогу виразно зачитати той вірш, який сподобався їм найбільше на конкурсі декламації; діти, які найкраще читали вірші, отримали призи;поринули у захоплюючий світ Дикого заходу та представили свої номери на дану тематику у вигляді пісні або танцю; з захопленням відвідали Мукачівську спеціалізовану школу І – ІІІ ступенів № 4, де мали змогу прийняти участь у квесті по місту, фотополюванні, творчій майстерні та пограти в розвиваючі ігри на англійській мові; змагались з командами інших шкіл у відкритому спортивному заході «School Olympics» на території нашої школи тощо.Також вихованцям нашого табору дуже сподобалось ходити на екскурсії та прогулянки. Так, IV та ІІ загони відвідали страусину ферму, І та ІІІ – День захисту дітей весело провели в ЕНЦУМ. Діти отримали велике задоволення від прогулянки до парку Перемоги, де мали змогу весело провести час на свіжому повітрі та пограти у веселі дидактичні ігри на англійській мові. Традиційні прогулянки по місту виявились надзвичайно цікавими для дітей завдяки такому творчому методу як рольова гра.
Спільна робота дітей та вихователів протягом табірної зміни вилилась у власну інсценізацію класичної казки Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес» («Alice in Wonderland»), що стала приємним подарунком, як самим вихованцям, так і їх батькам, на закриття табірної зміни. Також казку учні показали на святковому гала-концерті, що відбувся у Мукачівській гімназії.
Протягом цього часу діти мали змогу не лише вдосконалити рівень володіння англійською мовою, але й розширити свої знання щодо традицій та способу життя людей в англомовних країнах та розкрити свій творчий потенціал, приймаючи участь у різних творчих завданнях. Учням дуже сподобалось брати участь у виступах, змаганнях, конкурсах. В результаті плідної роботи всі вихованці мовного табору «Wonderland» були нагороджені грамотами.Нові знання та вміння, приємні враження, нові знайомства, акторський та танцювальний досвід, заряд позитиву на весь літній відпочинок – ось маленький перелік того, що діти отримали від перебування у літньому мовному таборі «Wonderland» в 2016 році.