Останні новини

У травні, коли природа милує око яскравими квітами і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника.

Для одних – це тільки етап на нелегкому шляху Країною Знань, для інших – символ оволодіння вершиною шкільних знань та роздуми над подальшою роботою.
Золотою симфонією прозвучала мелодія шкільного дзвоника у Мукачівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №16, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутися. Ранок 27 травня наповнився спогадами, веселощами, надіями та твердою впевненістю у майбутньому. Школа зібрала всіх, хто навчається і хто мріє навчатися. Ритм сучасного життя настільки напружений, а темп настільки швидкий, роки пролітають метеорами. А час іде! . Школа — дорогий і близький дім для кожного, хто в ній навчається. І цей дім навіки залишається у пам'яті, адже тут минають найкращі роки життя - роки безтурботного дитинства.
Привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків до нашої школи завітав депутат Мукачівської міської ради Маняк І.Г.