Останні новини

5 грудня – Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. 

Згідно статистичних даних, оприлюднених Організацією Об’єднаних Націй, по всьому світові нараховується близько 140 мільйонів волонтерів, що допомагають на безоплатній основі всім людям, які цього потребують.
Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.
Одним із заходів організованих в нашій школі, приуроченому цьому дню, була виховна година, проведена кандидатом медичних наук, лікарем вищої категорії, педіатром та імунологом, консультантом по здоровому харчуванню Стинич Оксаною Анатоліївною. 
З 2 по 4 грудня 2015 року лікарка провела бесіду з учнями початкової ланки по здоровому харчуванню школярів, ознайомила молодших школярів із харчовою пірамідою, здоровою та шкідливою їжею. Учні, граючись, склали свою власну піраміду харчування і весело та з користю для свого здоров’я провели час.