Останні новиниЕкскурсії це цікавий і пізнавальний спосіб проведення дозвілля. Екскурсії іноземними мовами – це ще й можливість удосконалити знання мов, вивчати мову на практиці та в реальних ситуаціях. 24 вересня 2015 року учні 10 класу Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІст. №16 провели цікаву екскурсію для школярів і вчителів нашого освітнього закладу по історичним маршрутам рідного міста. Екскурсія була проведена на англійській мові.

Протягом цього часу можна було побачити найвідоміші куточки міста, помилуватися найкрасивішими краєвидами й отримати загальну інформацію про минуле та сучасність Мукачева. Ця екскурсія відкриє візитівки нашого міста: найдавніші храми та площі, пам’ятки архітектури, культуру а також сучасне життя міста.
Цього ж дня учні 10-11 класів нашої школи відвідали персональну виставку мукачівського художника-живописця Йожефа Секереша. Живописець представив на розсуд глядачів чимало творчих робіт, серед яких портрети, натюрморти та інші малюнки. Дружина художника-Ельвіра Антонівна розповіла учням про життя і творчість митця. Учні підготували цікаві презентації про український та закарпатський живопис та його жанри.
Метою проведення даного заходу є вдосконалення мовних навичок учнів у принципово новий пізнавальний спосіб, що значно поліпшує сприйняття і розуміння іноземної мови та дає змогу ознайомитись із культурним надбанням свого міста.