Останні новини


27 березня 2015 року на базі Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 був проведений день цивільної оборони та V міський збір-змагання юних рятувальників-пожежників «Школа безпеки».

Організовані змагання проводились спільно з Мукачівським МРВ УДСНС України у Закарпатській області, управлінням освіти Мукачівського міськвиконкому , відділенням громадського дитячого руху «Школа безпеки» м.Мукачева.
Протягом змагань усі 15 команд показали себе якнайкраще. Перед учасниками були поставлені досить складні завдання, з якими команди справились. На етапі «Евакуація» команди отримували завдання, де потрібно було розібратися з планом школи, знайти потерпілого, надати йому медичну допомогу, зафіксувати на ношах та евакуювати з місця умовної надзвичайної ситуації. «Форт Буаяр» - так назвали цей етап самі учасники.
На комбінованому етапі юні рятувальники демонстрували свою влучність, виготовляли з підручних матеріалів протигази, а також вправлялись із гасінням пожежі. Продемонстрували команди-учасники спритність та вправність і у проходженні дистанцій «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» та «Рятування потерпілого на водній акваторії», давали чіткі відповіді на запитання з основ безпеки життєдіяльності людини та поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами змагань
І місце посіла команда Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 16 «Барсові діти»;
ІІ місце зайняла команда ЗОШ № 2;
ІІІ місце здобула команда НВК «Гармонія».

Нагороджували юних рятівників - переможців змагань головний спеціаліст Мукачівського управління освіти Бігарі І.Д. та начальник Мукачівського МРВ УДСНС України у Закарпатській області підполковник служби цивільного захисту Голіш В.В.