Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні — важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Лідери формують активну громадську позицію, яка сприяє розвитку учнівської молоді нашої школи. Саме така модель учнівського самоврядування сприяє вироблення в учнів певних якостей, а саме: відповідальність за доручену справу, за колектив, за все, що відбуваєоться навколо; принциповість; давати об’єктивну оцінку своїм вчинкам та вчинкам оточуючих; самостійність: готовність залежно від конкретних умов знаходити вірне рішення, долати труднощі; творче ставлення до дійсності; вміння проявити ініціативу.
Саме такою активною молоддю є шкільний Парламент учнівського самоврядування, який діє відповідно до мети - сформувати в дітях почуття господаря школи, класу, вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократії.
- Саме лідери учнівського самоврядування є ініціаторами та організаторами благодійних акцій, трудових десантів, розважальних заходів, спортивних змагань. В цьому навчальному році лідери учнівського самоврядування підготували та провели для учнів 1-4 класів рухливі перерви;
- організували та провели акцію милосердя до Дня Святого Миколая, по збору речей для дітей із малозабезпечених сімей;
- проводили сезонні прибирання шкільної території та підтримували її в чистоті;
- провели пасхальну акцію, під час якої зібрали кошти для закупки сухофруктів, які були відправлені до АТО;
- брали участь та допомагали у спортивних іграх «Козацькі забави» та у шкільних збірі-змаганнях рятувальників-пожежників «Школа безпеки»;
- підготували благодійний виступ під керівництвом вчителя музики та художньої культури Шандор Н.І. в обласній дитячій лікарні, пульмонологічному відділенні;
- прийняли участь у флешмобі до Дня вишиванок;
- організували шкільну дискотеку «Зустріч весни»;
- провели маштабну акцію по збору та сортуванню сміття, за що отримали від представників компанії АВЕ сортувальні контейнери та заохочувальні подарунки для активістів цього заходу.

В минулому навчальному році робота нашого учнівського самоврядування була спрямована на розвиток волонтерського руху та залучення як найбільшої кількості учнів до добровільної участі в ньому.

Найближчими планами дій учнівського самоврядування є продовження сортування сміття, збору макулатури, а також агітація по збереженню води та чистоти в школі та за її межами.

Звіт голови парламенту учнівського самоврядування «Школа безпеки» (презентація скачати)