Останні новини

У чудові дні золотої осені весь закарпатський народ відзначав 70 річницю визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників. 

Учні нашої школи приймають активну участь у вивченні історії рідного краю, збереженню місцевих звичаїв та традицій, свято дорожать надбаннями своїх дідів.В школі було проведено уроки мужності, виховні години, круглі столи. Зокрема учні 11 класу презентували свої проектні роботи «Слідами своїх дідів», де були представлені сторінки історії окремих сімей, їхня участь у Другій світовій війні, підкріплені архівними документами.31 листопада учні 10-11 класів у рамках святкування 70-ї річниці визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників відвідали історико-краєзнавчий музей в с.Лохово.

Заступник директора та керівник музею Герц Н.К. провела екскурсію історичними стежками села, ознайомила учнів нашої школи з цікавими фактами з історії нашого краю, відомими постатями Лохова, представила велику кількість архівного матеріалу з історії села, створення школи та партизанського руху на Закарпатті під час Другої світової війни. Учні Лохівської школи та дослідники шкільного історико - краєзнавчого музею, розповідали про важкі часи окупації села, долю 9-ти єврейських сімей, 14-ти односельчан-лохівчан, які у пошуках «кращого життя» втекли за перевали – до Радянського Союзу, про визволення Мукачева, Ужгорода …