Останні новини

З 11 по 13 січня 2013 року на базі ЗОШ № 16 м.Мукачево Закарпатської області  був проведений І відкритий Мукачівський міський збір – змагання юних рятувальників     присвячений «Новорічно-Різдвяним Святам!». Змагання проводились під патронатом   міського голови м. Мукачево Ленд’єла Золтана Золтановича. Організаторами змагань були  Мукачівське відділення ВГДР «Школа безпеки» та Мукачівський центр туризму учнівської молоді. У змаганнях прийняли участь 9 команд нашого міста та  команда з Волинської області. Усі команди  мали змогу показати свою майстерність, долаючи етапи:  « Рятувальні роботи в природному середовищі»,  «Конкурс з ОБЖ, ЗВ, МСП», « Психологічне тестування». Суддями на етапах були професійні рятувальники Закарпатського зведеного воєнізованого гірничорятувального загону постійної готовності.  
   Відрадно,  що наставники відповідально поставилися до підготовки шкільних команд до змагань. Протягом змагань  на всіх етапах панувала напружена боротьба за перемогу де учасники змагались, як в особистому заліку так і в командному. Завершилися змагання з такими  результатами: 
переможці в особистому заліку (хлопці):  

Місце Призвіще Команда
І місце Бойко Микола Волинь
ІІ місце Юсюк Роман Волин
ІІІ місцеМісце Логойда Олександр №16 Мукачево

переможці в особистому заліку (дівчата): 
             

Місце Призвіще Команда
І місце Бабушкіна Андріана ЗОШ №16 Мукачево
ІІ місце Желавська Аліна 16 Мукачево
ІІІ місцеМісце Познякова Анастасія Волинь

Переможці в командному заліку :
   

Місце Команда
І місце «Барсові діти -2» ЗОШ №16 Мукачево
ІІ місце команда Волинської області
ІІІ місце команда ЗОШ №1 Мукачево

     На змаганнях були присутні почесні гості із Словацької республіки , які прийняли участь у нагородженні переможців медалями та кубками. Також усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від «Діда Мороза».
Протягом змагань було організовано культурну програму для учасників змагань, а саме:

  • команди мали можливість відвідати термальний басейн у с.Косино Берегівського району;
  • проведено  екскурсію містом Мукачево;
  • побували на фестивалі «Червоне вино» в Мукачево

     Протягом  змагань було проведено на базі ЗОШ № 16   семінар-практикум. Участь у семінарі прийняли  голова Всеукраїнського громадського  дитячого руху «Школа безпеки» - А.О.Негрієнко;   Даніел  Кралік –  інженер, завідувач відділу цивільної оборони міністерства внутрішніх справ Словакії – Братіслава; доктор, кандидат  наук, завідуючий центром підготовки східної Словакії  Любомир Бетус – Спісска- Нова -Вес;
 Голови Мукачівського Відділення ВГДР «Школа Безпеки» - Ілов В.А.;
Представників управління освіти Мукачівського міськвиконкому    на тему: «Роль дитячого громадського Руху  «Школа безпеки» у вихованні безпечної  поведінки у молоді» де була представлена уся робота Мукачівського відділення ВГДР «Школа безпеки» за останні чотири роки з дня заснування (Голова Руху – Ілов В.А.)