Останні новини

Адаптаційний період у процесі переходу на дистанційне навчання завершується. Ми з вами вирішили технічні проблеми забезпечення інтернет-зв’язку, учні усвідомили необхідність самостійного опрацювання матеріалу, відпрацювали режимні моменти у процесі самопідготовки. Тепер можна переходити до забезпечення зворотного зв’язку та проведення оцінювання навчальних досягнень учнів.
З понеділка (30.03.) ми змінюємо форму дистанційного навчання і переходимо на сервіс Google Classroom. Цей сервіс дає можливість вчителю не тільки передавати завдання учням, а й мати зворотній зв’язок з ними, реагувати на запитання, приймати та оцінювати їх роботи.
Кожен вчитель-предметник, класовод буде працювати з учнями у окремому Classroom (далі- «предметний клас») відповідно до розкладу уроків. Якщо урок історії у понеділок і четвер, то ви будете отримувати завдання з цього предмету саме у ці дні відповідно теми одного уроку. Якщо у вас 5 уроків на тиждень, то виходити на зв’язок з вчителем ви будете 5 разів на тиждень згідно розкладу.
Учні!
Кожен день з 10.00 до 12.00 ви маєте зайти на свої сторінки Classroom, з тих предметів, що у вас в цей день за розкладом. Там ви знайдете повідомлення та завдання від вчителів. Перегляньте їх. Якщо у вас є запитання щодо матеріалу попередньої теми або щодо виконання нових завдань, письмово задайте їх вчителю у коментарях у «Потоці» або у «Завданнях». У цей час ви можете побачити оцінки за перевірені роботи, відправити вчителям виконані завдання, отримати від них коментарі.
Після 12.00. ви починаєте працювати самостійно над тим матеріалом, який запропонував вам вчитель, виконувати завдання, відправляти їх вчителю. Графік самостійної роботи ви узгоджуєте з вашими батьками.
ВСІ ЗАВДАННЯ Є ОБОВ`ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ. ОКРЕМІ (на вибір вчителя) БУДУТЬ ОЦІНЕНІ ВІДПОВІДНО ВСТАНОВЛЕНИХ КРИТЕРІЇВ. ОЦІНКИ ЗА ВИКОНАНІ РОБОТИ БУДУТЬ ПЕРЕНЕСЕНІ У КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ ТА СТАНУТЬ ОСНОВОЮ ДЛЯ ТЕМАТИЧНОГО ТА СЕМЕСТРОВОГО ОЦІНЮВАННЯ.
ПІДКЛЮЧЕННЯ УЧНІВ СШ №16 ДО СЕРВІСУ Google Classroom Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ.
Для того щоб розпочати роботу в Google Клас, потрібно мати зареєстровану електронну пошту в домені @gmail.com. Пересвідчиться, що прізвище та ім'я учня, що вказані в інформації до e-mail, відповідають документам. Наприклад - Тарас Шевченко.
Якщо ви не маєте електронної пошти в домені @gmail, створіть її перейшовши за цим посиланням - https://accounts.google.com/
Шановні батьки, є декілька нюансів. Google надає обліковий запис лише після 13 років. Тому, якщо ваша дитина молодша ніж 13 років, то або ви реєструєте її на свій обліковий запис (це не зручно для ідентифікації), або «змінюєте» дату народження вашої дитини при реєстрації і «робите її дорослішою». ВАЖЛИВО! зареєструвати учня не під «ніком», а під справжнім ім’ям та прізвищем. Вчитель має чітко ідентифікувати учня у великому «предметному класі».
Учні будуть підключатися до «предметних класів» самі (або за допомогою батьків) за КОДОМ. Протягом 26-27.03. у групу «Навчання» Viber ви отримаєте коди на підключення до «класів» з усіх предметів, які потрібно використати до суботи (28.03.) та підключитися до всіх «предметних класів» як «УЧНІ».
Сервісом Google Classroom можна користуватися на комп’ютері або через мобільний додаток на смартфоні. Відеоінструкції щодо підключення та використання сервісу будуть надіслані в групи класними керівниками.