Останні новини

Вірте в себе!
Вірте у свої здібності!
Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,
Ви не можете бути успішним чи щасливим

Норман Вінсент Піл,
американський філософ, письменник, священик

Альманах

Одним із основних аспектів роботи школи є виявлення в процесі навчання обдарованих учнів та максимальне сприяння розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей, розкриття їх потенціалу.

Інформація про підсумки участі учнів школи
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018 - 2019 навчальному році

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту від 21.01.2019 № 17 «Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 - 2019 навчальному році» за результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 н.р. школа зайняла ІV місце серед загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учні школи виборали 32 призових місця з 14 предметів, а саме:
І – 3 місця (9,4%);
ІІ – 11 місць (34,4%);
ІІІ – 18 місць (56,2%).

Таблиця результативності участі учні школи
у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018 - 2019 навчальному році

Місця

Історія

Географія

Укр. мова

Фізика

Англійська мова

Математика

Біологія

Хімія

Інформатика

Екологія

Астрономія

Інформаційні технології

Економіка

Правознавство

Разом

І

       

1

1

     

1

       

3

ІІ

1

     

1

1

3

2

   

1

1

 

1

11

ІІІ

3

2

3

1

1

   

3

1

 

1

1

1

1

18

Разом

4

2

3

1

3

2

3

5

1

1

2

2

1

2

32

Заслуговує на увагу високі результати участі учнів школи у міському етапі олімпіад з окремих предметів, а саме:
- з хімії – 5 місць;
- з історії – 4 місць;
- з української мови, англійської мови, біології – 3 місця.
Приємно відзначити, що учениця школи Матвіїв Анна-Марія (11 клас) стала переможцем з п’яти навчальних предметів, Логойда Катерина (11 клас), Туряниця Катерина (10 клас), Діуліна Поліна, Губинець Михайло (8-В кл.) – з трьох предметів.

Інформація про індивідуальну першість за результатами
участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 - 2019 навчальному році

Прізвище та  ім’я учня

Клас

Вчитель

Призове місце

Математика

1

Фільварочний Владислав

11

Кушніренко І.Ю.

І

2

Матвіїв Анна-Марія

11

Кушніренко І.Ю.

ІІ

Фізика

1

Діуліна Поліна

8

Алмашій І.Г.

ІІІ

Астрономія

1

Матвіїв Анна-Марія

11

Алмашій І.Г.

ІІ

2

Туряниця Катерина

10

Алмашій І.Г.

ІІІ

Інформаційні технології

1

Логойда Катерина

11

Сливка М.М.

ІІ

2

Туряниця Катерина

10

Сливка М.М.

ІІІ

Інформатика

1

Масендич Максим

10

Сливка М.М.

ІІІ

Українська мова і література

1

Маханець Анастасія

11

Осташевська І.О.

ІІІ

2

Опаленик Антоніна

9

Чокнадій В.М.

ІІІ

3

Губинець Михайло

8

Осташевська І.О.

ІІІ

Англійська мова

1

Матвіїв Анна-Марія

11

Зубарева М.А.

ІІ

2

Човрій Віолета

10

Махлинець Я.М.

І

3

Чобал Вадим

8

Завидняк М.М.

ІІІ

Історія

1

Литвиненко Ганна

11

Цигика М.Д

ІІІ

2

Туряниця Катерина

10

Цигика М.Д

ІІ

3

Човрій Віолета

10

Цигика М.Д.

ІІІ

4

Ріпа-Мельник Микола

8

Барбаш О.О.

ІІІ

Правознавство

1

Опаленик Антоніна

9

Цигика М.Д

ІІ

2

Бобуська Іванна

9

Цигика М.Д

ІІІ

Прізвище та  ім’я учня

Клас

Вчитель

Призове місце

Економіка

1

Матвіїв Анна-Марія

11

Цигика М.Д.

ІІІ

Географія

1

Логойда Катерина

11

Чир Н.В.

ІІІ

2

Діуліна Поліна

8

Чир Н.В.

ІІІ

Біологія

1

Греба Олександр

11

Сабов Є.М.

ІІ

2

Діуліна Поліна

8

Сабов Є.М.

ІІ

3

Губинець Михайло

8

Сабов Є.М.

ІІ

Екологія

1

Логойда Катерина

11

Сабов Є.М.

І

Хімія

1

Матвіїв Анна-Марія

11

Уліганинець О.І.

ІІ

2

Греба Олександр

11

Уліганинець О.І.

ІІІ

3

Ріпа-Мельник Микола

8

Уліганинець О.І.

ІІ

4

Губинець Михайло

8

Уліганинець О.І.

ІІІ

5

Фільварочна Анастасія

7

Уліганинець О.І.

ІІІ