Вірте в себе!
Вірте у свої здібності!
Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,
Ви не можете бути успішним чи щасливим

Норман Вінсент Піл,
американський філософ, письменник, священик

Альманах

Одним із основних аспектів роботи школи є виявлення в процесі навчання обдарованих учнів та максимальне сприяння розвитку їх інтелектуальних та творчих здібностей, розкриття їх потенціалу.

І. Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.
За результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р. школа зайняла ІІІ місце серед закладів загальної середньої освіти міста. Учні школи вибороли 36 призових місць з 12 предметів, а саме:
І – 8 місць (22,2%);
ІІ – 9 місць (25%);
ІІІ – 19 місць (52,8%).
Таблиця результативності участі:

Місця

Укр. мова

Німецька мова

Екологія

Астрономія

Інформаційні технології

Правознавство

Трудове навчання

Разом

36

19

Заслуговує на увагу високі результати участі учнів школи у міському етапі олімпіад з окремих предметів, а саме:
- з хімії – 6 місць;
- з географії, математики – 5 місць;
- з фізики – 4 місця.
Слід відмітити, що у 2017-2018 н.р. у порівнянні з минулим роком кількість призових місць збільшилася та покращилася якість результативності виступу учнів школи на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

obd1

Аналіз результатів участі команди школи у міських олімпіадах представлено на діаграмі

obd2

Інформація про індивідуальну першість окремих учнів з окремих предметів подано в наступній таблиці

Р Е З У Л Ь Т А Т И
участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017 - 2018 навчальному році

Прізвище та  ім’я учня

Зубарева М.А.

Туряниця Д.Ю.

ІІІ

Приємно відзначити, що учень школи Біланинець Денис (11 клас) став переможцем з шести навчальних предметів, Уманський Віктор (11 клас) Матвіїв Анна-Марія (10 клас) – з чотирьох предметів, Човрій Віолетта (9А клас), Логойда Катерина (10 клас) – з трьох предметів.

Слід відзначити високу результативність підготовки учнів до участі в учнівських предметних олімпіадах з боку вчителів:
• Уліганинець О.І. - підготувала 6 призерів олімпіади з хімії,
• Алмашій І.Г. – 4 призера з фізики та 2 призери з астрономії,
• Чир Н.В. – 5 призерів олімпіади з географії,
• Цигика М.Д. – 3 призера з історії та 2 призери з економіки.
Приємно, що вчителями Алмашій І.Г. та Цигикою М.Д. було підготовлено по 2 учнів, які зайняли І місця з фізики, астрономії, історії та економіки. Переможців, які зайняли І місця на олімпіадах, було підготовлено також Уліганинець О.І. з хімії, Чир Н.В. - з географії, Сабов Є.М. - з екології, Сливкою М.М. - з інформаційних технологій, чим було забезпечено високий рівень якості результативності участі учнів школи в олімпіадах – ІІІ місце.

ІІ. Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.
За результатами участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 н.р. учні школи зайняли 3 призових місця, а саме:

Прізвище,

ім’я учня

Місце, зайняте на

Ш етапі олімпіади

Прізвище, ім’я та         по батькові вчителя, який підготував учня

Литвиненко  Ганна

історія

Цигика Мар’яна Дезидеріївна

екологія

Сабов Єва Михайлівна

Зубарева Марина Альбертівна

ІІІ. Результати ІV етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2017-2018 н.р.
Гідного результату науково-дослідницької роботи можливо досягнути лише при наявності цілеспрямованої роботи тандему вчителя-наставника, який повністю віддається своїй роботі, та талановитого, працелюбного учня. Саме завдяки такій плідній співпраці вчителя біології Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Сабов Єви Михайлівни та учениці 10 класу Логойди Катерини вдалося досягнути надзвичайно високого результату - ІІ місця на Всеукраїнській учнівській предметній олімпіаді з екології. Щиро вітаємо їх з цією перемогою та бажає майбутніх звершень!
Перші кроки на науковій ниві зробили і інші учні 10 класу – учасники І учнівської географічної науково-практичної конференції «Глобальні проблеми людства та наша участь у їх вирішенні». З метою підтримки обдарованої молоді була видана перша збірка учнівських наукових робіт, до якої увійшли тези виступів учасників конференції. Укладачем збірки матеріалів учнівської конференції став вчитель географії нашої школи Чир Надія Вікторівна – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму факультету туризму та міжнародних комунікацій ДВНЗ «Ужгородський національний університет». Бажаємо, щоб ці перші кроки дали наші учням впевненість у власних силах, бажання і надалі займатися науково-дослідницькою діяльністю та стати успішними студентами вищих навчальних закладів.