Шановні батьки та учні!
Дирекція СШ №16 повідомляє, що з метою виконання та засвоєння учнями програмового матеріалу, під час карантину буде організовано дистанційне навчання. Щотижня, починаючи з 17 березня, класними керівниками у окремо створену класну групу «Навчання» у Вайбері будуть надсилатися навчальні комплекси, підготовлені вчителями-предметниками 5-11 класів, класоводами 1-4 класів для самостійного опрацювання учнями. Навчальні комплекси можуть містити посилання на електронні ресурси, сторінки підручників, опорні конспекти та обов’язкові завдання для виконання учнями. Завдання мають бути виконані у робочому зошиті, зошитах для практичних робіт та будуть перевірені вчителями після карантину. Корекція знань учнів та оцінювання навчальних досягнень буде проводиться після закінчення карантину. Сподіваємося на співпрацю та систематичність опрацювання учнями навчального матеріалу. У разі зміни форм дистанційного навчання повідомимо додатково.