Хочемо поділитись книжковими новинками нашої шкільної бібліотеки, які будуть цікаві та корисні наймолодшим читачам, підліткам і дорослим. Зокрема бібліотека збагатилась новинками дитячої літератури, книгами письменників рідного краю та творами шкільної програми
Серія складається з 25 книг: Т. Г. Шевченко. «Вибрані твори»
І. Я. Франко. «Вибрані твори» (
І. С. Нечуй-Левицький. «Вибрані твори»
Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
Марко Вовчок. «Вибрані твори»
М. М. Коцюбинський. «Дорогою ціною. Intermezzo. Тіні забутих предків»
І. П. Котляревський. «Енеїда. Наталка Полтавка»
О. Ю. Кобилянська. «Земля»
І. Карпенко-Карий. «Сто тисяч. Мартин Боруля»
Леся Українка. «Вибрані твори»
А. П. Чехов. «Избранные произведения»
А. С. Пушкин. «Избранные произведения»
М. Ю. Лермонтов. «Избранные произведения»
Л. Н. Толстой. «Анна Каренина», том 1, 2
Ф. М. Достоевский. «Преступление и наказание»
Н. В. Гоголь. «Вечера на хуторе близ Диканьки. Тарас Бульба»

• Книги та оповідання Всеволода Нестайка відрізняються яскравими персонажами, веселими і захоплюючими пригодами, фірмовим авторським гумором, а також повчальними історіями, які виховують в дітях тільки позитивні якості. Прочитати книги Всеволода Нестайка варто учням, а також всім шанувальникам дитячої літератури високого рівня.

• Збірник «Сім крутих перевалів» об’єднує твори сучасної генерації обласного осередку спілки. Книга містить розділи „Проза”, „Поезія”, „Література для дітей”, „Переклади”, „Сторінки сатири і гумору”, а також „Голоси молодих” з творами представників наймолодшого літературного покоління.
  • У книзі «Контрабанда слова» Василь Кухта, ужгородський письменник, лауреат всеукраїнських літературних премій імені Павла Тичини, імені Бориса Нечерди, закарпатської обласної імені Федора Потушняка та ін., залишається вірним собі: історіософські роздуми про минувшину України, її сучасні духовно-цивілізаційні пошуки тісно переплітаються з осягненням загальнолюдських цінностей.
  • Історичний нарис Сергія Федаки «Ми, ФЕДІР КОРЯТОВИЧ, з ласки Божої князь із Мункача…»
  • У даному нарисі на основі залучення широкого кола джерел відтворюється реальна історична особистість у контексті своєї доби і водночас розкриваються причини і засоби творення історичного міфу навко конкретної людини.

• Казки одного села зібрані у закарпатському селі Горінчеві, від людей різного віку записано біля трьохсот текстів казок. Читач вперше одержує книгу кращих, соціально гострих народних оповідей села, що має багату казкову традицію.
  • Збірка поезій Галини Малик «Вірші для Одарочки», приміром, написана для дошкільнят та дітей раннього шкільного віку.
  • Книга закарпатської письменниці Лідії Повх «Як цуценя сніжинки ловило» склала веселі вірші та серйозні оповіді про рідний край, життя дітей та світ природи. Збірка адресована дітям молодшого шкільного віку.