Щоб бути гарним учителем, потрібно
любити те, що викладаєш, і тих, для
кого викладаєш.

В. Ключевський

У 2015-2016 навчальному році школа повністю забезпечена педагогічними кадрами. У нашому закладі працює 43 педагоги. З них з повною вищою педагогічною освітою - 41, бакалавр - 2.
Розподіл педагогічних кадрів колективу школи на основі оцінювання професійної діяльності педагогів у ході атестації за кваліфікаційними категоріями видно із наступної діаграми: спеціалістів 9-го тарифного розряду - 2, спеціалістів – 11, спеціалістів ІІ категорії – 5, спеціалістів І категорії – 4, спеціалістів вищої категорії – 21.

Окрім цього, педагоги школи мають звання «старший вчитель» – 8 осіб, «вчитель-методист» – 5.
У школі працює 8 молодих спеціалістів, з яких 5 - вчителів англійської мови, вчитель трудового навчання – 1, вихователь ГПД – 1, вчитель фізичної культури - 1.

Шкільні методичні об’єднання

ko22b