Намагаємось іти в ногу з часом беручи участь у різноманітних проектах.

• 2014 рік - стали пілотною школою проекту "YES: Юні спеціалісти з енергозбереження за економію енергії в школах прикордонних територій" у рамках програми прикордонного співробітництва "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна", що фінансується з фондів Європейського Союзу.

27.02.14 р. в школі з візитом побували представники організації ФОРЗА Наталія Волошин та Радміла Устич. вони ознайомили педагогів закладу із особливостіми проекту "YES:Юні спеціалісти з енергозбереження за економію", учасниками якого ми стали, розповіли про намічені плани та перспективи цього співробітництва.

У його рамках створено шкільну команду з енергозбереження, проведено кваліфікований енергоаудит шкільної будівлі. Цікавою подією був тренінг з енергозбереження, який провели представники громадської організації «Форза», що є партнерами школи у програмі «Юні спеціалісти з енергозбереження за економію енергії у школах прикордонних територій» для учнів молодших класів під час роботи літнього табору відпочинку при школі. Відбулася поїздка до Румунії шкільної команди з енергоменеджменту для навчання у грудні 2014 року.

Пактичні заняття з сучасними приладами й матеріалами, затишна атмосфера, нові друзі, як з Мукачева, так і з Бая-Маре, екскурсії навчальнимизакладами європейської держави, засніжені гори та свіже повітря... всього й не перелічити. А побачити можна - на світлинах...

• Ще по одному гранту з Словацькою Республікою для будівництва сучасного скеледрому очікуємо на результати відбору.
  • Радістю та водночас і розчаруванням була перемога у конкурсі «Відкритий світ 2000», на який учні відправили власноруч створений ролик про використання та роль ІКТ у сучасній школі. Адже згідно з умовами конкурсу мали отримати 7 мультимедійних комплексів та нетбуки для роботи з учнями сьомих класів для учнів та учителів, але в зв’язку із ситуацією в країні проект було заморожено.