Останні новини
З/П
Дата Зміст роботи Час Місце проведення Відповідальні Примітка
1 30.05 Відкриття табору        
1.Збір дітей, лінійка. Організація учнів. 9.00 СШ №16 вихователі  
2. Розподіл учнів на загони. Ознайомлення з правилами поведінки у таборі. Вступний інструктаж з ТБ(1-4) 11.00
3. Робота в загонах: розучування речівок, виготовлення атрибутів загону.(1-4) 14.00
4. Лексична  гра « Веселий мікс» (1-4) 14.00
2 31.05 День дитячої творчості   СШ №16 вихователі  
1. Збір дітей, лінійка 9.00
2. Акція «Чарівні долоньки». Виготовлення плакату «Долоньки єднання»  (1-4) 10.30
3. Екскурсія на спортивні майданчики міста (1,3) 14.00 Дитячі майданчики
4. Рухливі ігри на подвір’ї (2,4) 14.00
3 01.06

День захисту дітей

  СШ №16 вихователі  
1. Збір дітей, лінійка 9.00
2. Відвідування МЦПО (1,3) 10.30 МЦПО
2. Екскурсія на страусину ферму (2,4) 10.30 страусина ферма
3. Зустріч з поліцією (1-4) 14.00 СШ №16
4 02.06 День самоврядування     вихователі  
Збір дітей, лінійка 9.00 СШ №16
Екскурсія на страусину ферму (1,3) 10.00 страусина ферма
Екскурсія на кінну ферму (2,4) 10.00 кінна ферма
Спілкування у світовому чаті (4) 14.00 СШ №16
Конкурс «Spelling» (1-3) 14.00 СШ №16
  03.06 День піратів  
СШ №16
вихователі  
1. Збір дітей, лінійка 9.00
2. Тижневий квест (1-2) 10.30 Центр міста
3. Екскурсія по місту (3-4) 10.30
4..Медіа ігри з граматики «Media game» (1-4) 14.00
6 04.06

1. Збір дітей, лінійка

9.00   вихователі  
2. Фестиваль дитячої творчості (4) 10.30 ЗОШ №2
3. Розповідь «Моя Україна» 10.30 СШ №16
4. Малюнок на асфальті «МИ ЗА МИР»(1-4) 14.00 СШ №16
7 06.06

День поезії

  СШ №16  вихователі  
1. Збір дітей, лінійка 9.00
2. Декламування віршів іноземних письменників в оригіналі (1-4) 10.30
2. Активні лексичні ігри (1,3) 14.00
3. Екскурсія до пожежної частини (2,4) 14.00 пожежна частина
8 07.06

День Ввічливості

  СШ №16 вихователі  
1. Збір дітей, лінійка  9.00
2. Гра «Привітання на різних мовах світу»(1-2) 10.30
3. Професіографічна екскурсія на ТОВ «Едельвейс - Лего» (3-4) 10.30 ТОВ «Едельвейс - Лего»
4. Похід до фонтану(1-4) 14.00 Центр міста, Росвигово
9 12.06 1.День відкритих дверей- День Спорту (1-3) 10.00 СШ №16 вихователі  
2. Інсценізація театру (1-3) 13.30
10 15.06 1. «В гостях у Пізнайка» (1) 10.30 ЗОШ№2 вихователі  
2.Акція «Чисте Мукачево» (2-3) 10.00 Парки
3.Перегляд фільму, дискусія (1-3) 13.00 СШ№16
11 16.06 1.День відкритих дверей у ЗОШ № 2- Флешмоб (1-3) 10.00 ЗОШ № 2 вихователі  
2.Розучування українських ігор, веселі старти (1-3) 13.30 Спортивний майданчик
12 17.06 1.Екскурсія на замок «Паланок» (1-3) 10.00 Замок «Паланок»  вихователі  
2.День відкритих дверей у ЗОШ № 4 –Святковий концерт (1-3) 13.30 ЗОШ № 4
13 18.06 1.День відкритих дверей в гімназії . Урочисте закриття табору (1-3) 10.00 Гімназія вихователі  
2.Перегляд фільму та дискусія (1-3) 13.30 СШ №16
14 19.06 1. Презентація проектів «Мої надбання та враження від табору».(1-3) 10.00 СШ №16 вихователі  
2. Конкурс «Голос табору»(1-3) 11.00
3. Конкурс театральних інсценізацій (1-3) 13.30