Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2014-2015/ryat/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Керівник Ілов Денис Васильович

Мета

• Вільний розвиток особистості та формування її соціально-громадського досвіду.
  • Формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіння основами здорового способу життя, навичками, у тому числі й життєвими, безпечної для життя і здоров'я поведінки.
  • Формування духовно та психологічно зрілої особистості.
  • Формування свідомого і відповідального ставлення до питань особистої та громадської безпеки.
  • Навчання дітей правильним діям у надзвичайних ситуаціях.
  • Освоєння правил та методів особистої безпеки, психологічної готовності до небезпеки, готовності їй протидіяти, діяти самому та організовувати взаємодопомогу в екстремальних ситуаціях.
  • Підготовка дітей до вирішення проблем безпеки та виживання і дій в умовах шкідливих і небезпечних факторів природного, техногенного, соціально-економічного, екологічного, медичного, криміногенного характеру, сприяння захисту життя, здоров¢я та гідності людини.
  • Вдосконалення фізичного розвитку вихованців, підготовка спортивного резерву, задоволення потреб дітей у професійному самовизначенні і творчій самореалізації.
  • Підготовка юних рятувальників до участі в походах І категорії складності з гірського та пішохідного туризму, участі в змаганнях зі спортивного, пішохідного та гірського туризму та зборах-змаганнях „Школа безпеки”.

Завдання

• Формування у підлітків мотивації щодо бережливого, дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров'я, як однієї з найвищих людських цінностей, потреби самопізнання та всебічного самовдосконалення.
  • Формування у школярів стійких переконань щодо пріоритету здоров'я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей та релігійних переконань.
  • Ознайомлення учнів з основними принципами та закономірностями життєдіяльності людини в природному та соціальному середовищах, спрямованої на збереження життя і зміцнення здоров'я.
  • Формування в учнів сталої мотиваційної установки на здоровий спосіб життя як провідної умови збереження і зміцнення здоров'я.
  • Ознайомлення учнів з основними принципами, шляхами й методами збереження життя і зміцнення усіх складових здоров'я.
  • Навчання учнів методам самозахисту в умовах загрози для життя.
  • Навчання учнів методам самооцінки, духовного розуміння свого стану і рівня психофізичного здоров'я протягом усіх років навчання.
  • Вміння застосовувати набуті знання та вміння в повсякденному житті, надзвичайних та екстремальних ситуаціях.

Виховні завдання:

• виховання у гуртківців поваги до Конституції України, прав і свобод людини та громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії;
  • виховання у вихованців патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, релігії і культури та інших національних цінностей українського народу та інших націй і народів світу;
  • виховання у вихованців шанобливого ставлення до родини, друзів, знайомих та людей похилого віку;
  • виховання в учасників навчально-виховного процесу свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

ФОТОМАТЕРІАЛИ ГУРТКА «ЮНИЙ РЯТУВАЛЬНИК»

{gallery layout=flow}/foto/2014-2015/ryat/1.jpg{/gallery}
Переможці міських змагань юних рятувальників-пожежників «Школа безпеки»

{gallery layout=flow}/foto/2014-2015/ryat/1.jpg{/gallery}