Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2014-2015/ryat/1.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Керівник Ілов Денис Васильович

Мета гуртка: національно – патріотичне виховання підростаючого покоління, формування особистості – Патріота і громадянина, стійкої мотивації на необхідність безпечної життєдіяльності та здорового способу життя, придбання і закріплення навичок дій в небезпечних ситуаціях різного походження.
Завдання гуртка :

• оволодіння основними навичками збереження особистої та колективної безпеки, надання само- і взаємодопомоги в екстремальних ситуаціях;
  • зміцнення морально – психологічного стану і фізичного розвитку вихованців,
  • ознайомлення з основами рятувальної справи;
  • надання базової підготовки для служби в підрозділах ЗСУ, МНС, МВС;
  • виховання екологічної культури;
  • активна участь у діяльності ВГДР "Школа безпеки".

Форми проведення занять: теоретичні, практичні заняття, тренування, туристські подорожі, участь у змаганнях.
Повна реалізація мети та змісту програми можлива лише на засадах активної співпраці, партнерства всіх учасників навчально-виховного процесу, що передбачає й уможливлює:

• особитісно-орієнтовне навчання;
  • збагачення змісту емоційним, особистісно-значимим матеріалом;
  • використання інтерактивних методів навчання;
  • стимулювання позитивних інтелектуальних почуттів вихованців, послідовна диференціація та індивідуалізація вивчення;
  • уможливлення роботи учнів з різними джерелами інформації, різними видами і типами ресурсних матеріалів;
  • відпрацювання практичних дій при вивченні кожної теми;
  • створення умов для активного діалогу між учасниками-партнерами навчально-виховного процесу (вихованців, педагогів, членів сім’ї, громади), та вільного вибору вихованцями навчальних завдань і способу поведінки;
  • залучення вихованців до самооцінки різних видів своєї діяльності, у тому числі й розвитку життєвих навичок;
  • багатоваріантність форм різних видів діяльності вихованців;
  • залучення до активної співпраці сім’ї та громади.

ФОТОМАТЕРІАЛИ ГУРКА «ШКОЛА БЕЗПЕКИ»

{gallery layout=flow}/foto/2014-2015/ryat/1.jpg{/gallery}

Переможці міських змагань юних рятувальників-пожежників «Школа безпеки»

{gallery layout=flow}/foto/2014-2015/ryat/1.jpg{/gallery}