Завдання та результати
Національно-культурне відродження України передбачає формування національної самосвідомості, творчого мислення особистості. Робота гуртка народної творчості тісно пов'язана з українським народним мистецтвом, відомими промислами та ремеслами — вишивкою, бісероплетінням, писанкарством, ліпленням.
Метою роботи гуртка «Народна творчість» формування таких компетентностей особистості:

1. Пізнавальної, що забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, що стосуються народної творчості.
  2. Практичної, що сприяє оволодінню навичками виготовлення різноманітних виробів.
  3. Творчої, що забезпечує формування творчих здібностей.
  4. Соціальної, що сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку; популяризації народних промислів.

Роботи гуртківців у 2014-2015 навчальному році брали участь у міських та обласних конкурсах та виставках декоративно–ужиткового мистецтва:

• «Знай, люби свій рідний край»;
  • «Ялинкова прикраса»;
  • «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!».

На міському етапі конкурсу «Знай, люби свій рідний край» Ломанюк Анастасія зайняла перше місце одразу в трьох номінаціях: в’язання гачком, паперова пластика, вироби з тіста. Панно з шкіри «Квітуча Україна» (автори Кирлик Олеся, Рудько Інна,Макаревич Ольга) отримало 2 місце, прикраси з полімерної глини Бойко Ілларії зайняли 3 місце.

РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ

Робота в гуртку декоративно-прикладного мистецтва «Народна твіочість» відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання і виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, традицій, обрядів.
Теоретичне навчання тісно поєднюється з практикою, оскільки навчально-виховні завдання вирішуються, головним чином, у процесі практичної роботи.
На заняттях гуртка вихованці знайомляться з культурою українського народу, історією народної творчості різних видів. Вони здійснюють перші кроки у традиційних українських промислах: вишивки, ліплення, бісероплетіння, писанкарства тощо. Програма інтегрує знання гуртківців з історії, народознавства, креслення, трудового навчання, малювання. Вони отримують початкові дані про взаємозв'язок матеріалу, форми й декорування виробів, їхню залежність від призначення, поняття про ритм, рапорт, симетрію, асиметрію, кольорову гармонію.
Роботи учнів у 2014-2015 навчальному році брали участь у міських та обласних конкурсах та виставках декоративно–ужиткового мистецтва таких як «Знай, люби свій рідний край», «Ялинкова прикраса», «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!».
На міському етапі конкурса «Знай, люби свій рідний край» Ломанюк Анастасія зайняла перше місце одразу в трьох номінаціях: в’язання гачком, паперова пластика, вироби з тіста. Панно з шкіри «Квітуча Україна» (автори Кирлик Олеся, Рудько Інна, Макаревич Ольга) отримало 2 місце, прикраси з полімерної глини Бойко Ілларії зайняли 3 місце.

Готуємо ліхтарики до свята

Участь гуртківців, адміністрації школи та батьків у міському святі «День святого Мартина»

Панно зі шкіри «Квітуча Україна» (автори Кирлик Олеся, Рудько Інна, Макаревич Ольга)

Ломанюк Анастасія зі своїми роботами для конкурсу «Наш пошук і творчість, тобі – Україно!».

Робочі будні