Про проведення ДПА учнів загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році
Відповідно до Положення про ДПА учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 року за № 157/26602:

1.Провести з 10 по 20 травня 2016 року ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня з трьох предметів.

Назва навчального предмету
2 Літературне читання
3 Математика

2.Провести з 1 по 10 червня 2016 року ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня з трьох предметів.

Назва навчального предмету Примітка
2 Математика
3 Українська література
Випускники проходять ДПА з одного із
зазначених предметів,
який обирається педагогічною радою
навчального закладу

Зарубіжна література
  Іноземна мова
  Правознавство. Практичний курс

Мова національної меншини*
  Інтегрований курс «Література»*
3. Провести з 16 по 30 травня 2016 року ДПА випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня з трьох предметів у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
Назва навчального предмету Примітка
2 Іноземна мова
Випускник має право обрати один із зазначених
предметів незалежно від профілю навчального закладу

Про це йдеться в наказі МОН України № 940 від 16 вересня 2015 року.
УВАГА!
Внесено зміни до наказу МОН про проведення державної підсумкової атестації у 2015/2016 навчальному році
Враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів, внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році».
Відповідно до змін пункт 3 наказу викладено у новій редакції.
Державну підсумкову атестацію випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня буде проведено з 5 по 30 травня 2016 року з трьох предметів:
  • української мови (у формі зовнішнього незалежного оцінювання),
  • іноземної мови (у навчальних закладах),
  • математики або історії України (у формі зовнішнього незалежного оцінювання, незалежно від профілю навчального закладу випускник має право обрати один із зазначених предметів).

Наказ МОН України від 8 жовтня 2015 року № 1050 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року №940» оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства.