Книжки – це величезне багатство.

Володимир Сосюра.

Фонд шкільної бібліотеки складає 15 324 примірника, систематизовано за віковими групами книгокористувачів та розставлено на полицях на основі структури бібліотечно-бібліографічної класифікації. Стелажі з основним книжковим фондом розміщено при відкритому доступі для читачів, що дає їм змогу краще вивчати розміщення та склад книжкового фонду, вільно у ньому орієнтуватися. А у мене є можливість провести бесіду з читачем, порекомендувати кращі твори, влаштувати безпосередньо на стелажах невеликі книжкові виставки. Все це спрямоване для популяризації книжкового фонду, для покращення обслуговування читачів. Всі книги, брошури, журнали та підручники, що надходять до шкільної бібліотеки, є державною власністю. Саме це зобов'язує кожного бібліотекаря вести чіткий і систематичний облік книжкового фонду, забезпечити його збереження. У бібліотеці ведеться сумарний та індивідуальний облік книг бібліотечного фонду. Сумарний облік книжкового фонду відображає надходження, вибуття, загальну чисельність, які фіксуються у "Сумарній книзі". Облік кожного примірника книги, що надходить до бібліотеки реєструються "Інвентарній книзі". На підручники також ведеться сумарний та індивідуальний облік.
Основними джерелами поповнення фонду нашої бібліотеки є:

• централізоване поточне комплектування
  • одержання літератури, прийнятої взамін загубленої читачами;
  • одержання літератури, подарованої бібліотеці учнями школи, їхніми батьками,

Інколи організовуємо зустрічі з поетами рідного краю, після яких шкільна бібліотека поповнюється подарунковими виданнями авторів.
Проте для повного здійснення навчально-виховного процесу школа потребує багатшого книжкового фонду.