Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2013_2014/vino14. is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery layout=flow}foto/2013_2014/vino14/1.jpg/{/gallery}Напередодні староого Нового року та свята Василя в Мукачеві традиційно розпочинається святковий фестиваль "Червене Вино"

Напередодні староого Нового року та свята Василя в Мукачеві традиційно розпочинається святковий фестиваль "Червене Вино". Його окрасою уже 20 років поспіль є колядницькі колективи Мукачівських шкіл, які своїми виступами радують юрбу глядачів. зачаровували своїм співом та гумористичною інсценівкою і учні театрального гуртка СЗОШ № 16.
Відроджене вертепне дійство колядники готували заздалегідь. А вже ан сцені школярі показали чудову гру акторів, відмінне виконання колядок, щедрівок, де Славили чистими, дитячими серцями новонародженого Ісуса-спасителя світу. Найбільше запам'яталась колядка, де малі посівальники побажали добра, щастя, достатку, здоров'я всім присутнім на площі.

Підготувала Ціва Еліна 6-А клас, СЗОШ № 16
{gallery layout=flow}foto/2013_2014/vino14.{/gallery}