Вже стає традиційним в м.Мукачево свято до Дня Святого Мартина. 10 листопада 2013 року відбулось грандіозне дійство в якому прийняла участь СЗОШ І-ІІІ ст. №16. В ході з ліхтариками школу представляли учні 6-х та 7-х класів з класними керівниками, адміністрація школи, а очолили колону дві прекрасні амазонки.

Як і в минулому році, цьго року ми знову увійшли у трійку призерів і зайняли почесне ІІІ місце у конкурсі ЛІХТАРІВ.

В ряді заходів до відзначення Дня Святого Мартина  9 листопада 2013 року в нашому місті проводилась акція милосердя "Поділись м'якою іграшкою". В ході акції милосердя на базі СЗОШ № 16 лідерами учнівського самоврядування (комісія волонтерської допомоги) було зібрано і передано для хворих та обездолених дітей 30 кг м'яких іграшок.