1b

Вже традиційно в школі проводяться тижні методичних об'єднань. З 30 вересня по 4 жовтня 2013 року в школі проходив тиждень предметів природничо-математичного циклу.

Розпочався тиждень виставкою стінгазет, в яких учні під керівництвом викладачів-предметників продемонстрували зацікавленість до базових дисциплін та виявили свої творчі здібності.
До складу методичного об'єднання входять здебільшого досвідчені вчителі: Ілов В.А., Мартин М.Я.Сабов Є.М., Уліганинець О.І., Алмашій І.Г., Мартин М.Я., Копик В.С., Кушніренко І.Ю. Це практики, які здатні налаштувати дітей на ефективну роботу, зацікавити нею. Саме заради досягнення цієї мети викладач фантазує, вигадує, шукає шляхи оптимальної подачі матеріалу, створює свою методичну партитуру уроку, вдається до різноманітних прийомів. Приємно відзначити, що вчителі Сливка М.М. та Березка А.А., які тільки розпочинають свій професійний шлях у нашому навчальному закладі, активно долучилися до проведення тижня.
Відрадно, що викладачі стали більше використовувати сучасні технології: групові форми, дослідницькі завдання, тести. Комп'ютер перестав бути «агресивною технологією», він органічно увійшов у щоденну практику викладачів і студентів. Саме поєднання таких сучасних технологій було продемонстровано під час відкритих заходів.
Перетягування канатаПедагогами було проведено ряд позакласних заходів, а саме «Як була створена земля», «Хто швидше» - гра-вікторина - Уліганинець О.І., брейн-ринг «Юні ботаніки» - Сабов Є.М., «Математичний калейдоскоп» - Мартин М.Я., «Найрозумніший» - Кушніренко І.Ю., «Подорож у країну квітів» - Березка А., «Олімпійське лелеченя» - Копик В.С., брейн-рингСабов Є.А. «Магістри ФізІнфо» - Алмашій І.Г. та Сливка М.М.
Закінчення тижня співпало з святкуванням у школі професійного свята «Дня вчителя». Відбувся святковий концерт, на який було запрошено вчителів-пенсіонерів. Серед них заслужена вчителька України Секереш Е.А., яка святкувала 50-тий День вчителя та Борош А.Ф. Концертну програму підготували учні 11 класу (класний керівник Сабов Є.М.).
Голова методичного об’єднання природничо-математичних дисциплін
Сабов Є.М.