Збережемо нашу землюУ нашому календарі існує дві дати, коли відзначається День Захисту Землі: 15 вересня і 22 квітня. Але якщо квітнева дата є об'єднанням  всього населення нашої планети для захисту навколишнього середовища, то вересневе свято закликає людей до мирного співіснування.

Конкурс плакатів

У цей день борг кожного жителя планети - взяти участь у діяльності, спрямованої на захист навколишнього середовища. Кожен може внести свій посильний внесок у цю благородну справу: очистити від сміття прилягаючі території (нехай навіть до власного будинку), висадити хоча б одне дерево, яке згодом дасть чимало кисню, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля, звільняючи атмосферу від шкідливих вихлопних газів.
    У цей день, крім озеленення та благоустрою міст та інших населених пунктів, також проводиться безліч заходів, присвячених охороні навколишнього середовища : семінари, фестивалі, а також мітинги, присвячені протесту проти нераціонального використання природних ресурсів, бездумного знищення зеленого покриву Землі, знищення фауни.
Круглий стілОтож, і учні Мукачівської загальноосвітньої школи № 16  взяли участь у святкуванні Дня народження міжнародної організації «Ґрінпіс». В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Збережемо  нашу Землю», в якому прийняли участь учні 5-11 класів.
Серед учнів 10  класу  відбувся круглий стіл, присвячений  екологічним проблемам різних куточків Землі.
Учні 4-А класу разом із вителем англійської мови Раінчук В.С. провели і створили свій  проект збереження навколишнього середовища.