20 грудня у Мукачівській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №16 відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів на тему «Використання стратегій розвитку критичного мислення на уроках у початковій школі».
Для вчителів було проведено майстер-клас вчителя-методиста Бубряк Світлани Ернестівни, в ході якого педагоги розширити свої знання щодо технології розвитку критичного мислення, ознайомитися зі структурою уроку критичного мислення, навчитися обирати доцільні прийоми і методи залежно від їх дидактичних цілей та етапів навчання та сформували компетенції їх практичного застосування на уроках у початковій школі. Наприкінці семінару педагоги висловили думку щодо актуальності теми, яку було піднято на семінарі, та підкреслили ефективність застосування цієї освітньої технології в умовах реформування української школи.