Адміністрація Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 повідомляє, що відповідно до наказу директора №91/аг від 13 травня 2017 року «Про порядок прийому до школи на конкурсній основі до 2-11 класу» конкурсне приймання дітей до 10-го класу буде проводитися 23 червня 2017 року о 10.00 каб. №27.
До участі в конкурсі допускаються випускники 9-х класів на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора навчального закладу, свідоцтва про базову загальну середню освіту.
Прийом дітей на конкурсній основі до Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 16 здійснюється за Правилами конкурсного приймання; відповідно до «Загальна структура та опис комплексу спеціальних; діагностичних завдань для контролю знань учнів з англійської мови
для конкурсного приймання до 2-11-х класів».
Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-го класу проводяться у формі письмових робіт.