Адміністрація Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 повідомляє, що відповідно до наказу директора №91/аг від 13 травня 2017 року «Про порядок прийому до школи на конкурсній основі до 1 класу» конкурсне приймання дітей до 1-го класу буде проводитися з 19 червня 2017 року.

Прийом дітей на конкурсній основі до Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 16 здійснюється за Правилами конкурсного приймання, відповідно до «Загальної структури та опису комплексу спеціальних діагностичних завдань для перевірки загального розвитку дитини для конкурсного приймання до 1 класу».
Конкурсне приймання до 1 класу проводитиметься у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють. Орієнтовний час співбесіди до 30 хв.
Про конкретну дату і час співбесіди кожному із тих, хто подав заяву про прийом до 1 класу, буде повідомлено за контактними телефонами, вказаними у заяві, в індивідуальному порядку.