21 квітня в рамках Дня здоров’я у міському парку Перемоги педагогами та батьківським комітетом Мукачівською спеціалізованою школою І-ІІІ ст. №16 був організований Благодійний забіг .
Бенджамін Франклін казав: «Коли ви робите добро іншим, Ви в першу чергу робите добро собі». В цьому сьогодні впевнилися всі добродії, які долучилися до благородної справи допомоги хворій маленькій дівчинці Гурцулі Вероніці та прийняли участь у Благодійному забігу, який був організований педагогами та батьківським комітетом Мукачівською спеціалізованою школою І-ІІІ ст. №16. Цей забіг було проведено в рамках Дня здоров’я у міському парку Перемоги. Учні 1-11 класів із задоволенням прийняли участь у рухливих іграх та розвагах, виконували загально розвивальні вправи, змагалися у перетягуванні канату. Але найбільше позитивних емоцій приніс загальний забіг, в якому прийняли участь всі педагоги, 410 учнів та більше ніж сто батьків школи. Кожен учасник забігу вніс добровільний благодійний внесок, що дозволило зібрати 22 тис. 425 гр. на лікування Вероніки. Директор школи Ілов Василь Адамович та голова батьківського комітету Ціва Олена Вікторівна передали ці гроші представникам дитини, волонтеру Дворниченко Світлані. Приємно відмітити, що до анонсованого Благодійного забігу долучилося багато небайдужих людей. Адміністрація закладу висловлює щиру подяку директору ММКП "Парк" Ківковичу Михайлу Юрійовичу. Ми також вдячні за технічну та інформаційну підтримку громадському діячу Соболю Денису та всім представникам засобів масової інформації.