21 лютого у Мукачівській спеціалізованій школі № 16 пройшли заходи з відзначення Міжнародного Дня рідної мови.
Чокнадій В.М. підготувала інформаційну п’ятихвилинку "Ой яка чудова українська мова!", яка нагадала учням про неоціненне багатство народу та найбільший його дар-рідну мову. Уроки української мови в цей день розпочиналися міні-диктантами на тему "Рідна мова".
Учні 5-11 класів взяли участь у виставці стіннівок, присвячений даній темі. Також мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою "Рідна мова солов’їна", яку підготувала Добош Т.В.
Чокнадій В.М. з учняит 6=А класу провела конкурс знавців української мови. Діти мали можливість удосконалити знання та навички з української мови, відчути свою принадлежність до людей, які поважають рідну мову.