16 грудня 2016 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівцями Мукачівського МЦЗ було проведено профорієнтаційний урок з учнями Мукачівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів на тему «У світі професій».
Типологія професійного самовизначення. Правова вікторина "Я знаю як захистити свої права". Метою уроку було охарактеризувати права неповнолітніх у трудових відносинах, розвити навички у розв’язанні правових ситуацій, пов’язаних із пошуком роботи і працевлаштуванням неповнолітніх, виховати повагу до праці, як важливого джерела матеріальних благ. Фахівець центру зайнятості донесла до учнів питання закондавчої бази України, що регулюють право неповнолітніх на працю, наголосила на наявність нормативних документів, які регулюють право неповнолітніх на працю, а саме: Закон України “Про зайнятість населення”, Кодекс законів про працю, Закон України “Про відпустки”, Кримінальний кодекс України. В ході заходу обговорювались професії, перевагу яким віддають учні, котрі вже визначились із майбутнім фахом, а тим хто ще стоїть на порозі вибору, фахівець служби зайнятості розповіла про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, про навчальні заклади, де можна здобути той чи інший фах.Кожен школяр на згадку про захід отримав памятку «Куди звертатись по допомогу, коли порушуються твої права». Сподіваємось, що школярі взяли для себе хоча б якусь корисну інформацію і зможуть нею скористатись у випадку працевлаштування.