30 листопада у школі відбувся педагогічний консиліум на тему «Проблеми адаптаційного періоду при переході учнів до 5 класу: шляхи подолання». В консиліумі прийняли участь вчителі початкових класів, вчителі-предметники, шкільний психолог. Заступник директора з навчально-виховної роботи Барбаш О.О. проаналізувала результати зондувальних контрольних робіт у 5-х класах, акцентувала увагу присутніх на типових помилках, над якими потрібно працювати вчителям-предметникам. Шкільний психолог Скиталінська А.А. ознайомила вчителів з результатами діагностування щодо визначення характеру психологічного комфорту учнів у класі, їхнього емоційного стану, шкільної тривожності, наявності мотивації школярів до навчання. Психолог акцентувала увагу на тих психологічних проблемах, з якими стикається дитина при переході до середньої школи. Вчителі обговорили проблеми, що виникають в роботі з окремими учнями та відмітили позитивні зміни, які відбулися в колективах під час адаптаційного періоду. Заступник директора з виховної роботи Онопко Н.В. акцентувала увагу на необхідності спрямування діяльності класних керівників на формування класних колективів, розвитку індивідуальних здібностей окремих дітей. Директор школи Ілов В.А. підкреслив важливість співпраці педагогів та батьків з питань формування мотивації учнів до навчання.