9 листопада у школі пройшли заходи з відзначення Дня української писемності та мови.За багато років існування цього свята з’явилися певні традиції. Щорічно для учнів 5-11 класів проводяться усні журнали (Чокнадій В.М.), для учнів початкової ланки – п’ятихвилинки, присвячені вшануванню пам’яті Нестора-літописця.
Проведено виховну годину «Слово до слова – зложиться мова», на якій обговорювалось питання виникнення української мови, її розвитку та становлення (Осташевська І.О.). Крім того, учні із задоволенням взяли участь у конкурсах, пов’язаних зі знанням рідної мови. Учні нашої школи взяли участь у оформленні стінівок, присвячених даній темі, разом з батьками переглянули тематичну виставку посібників «Рідна мова солов’їна»(Добош Т.В.); мали змогу переконатись у невичерпному багатстві рідної мови, ознайомившись з текстами різного жанру, які складені зі слів, що починаються на одну букву.