З метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в учнів фізичного і морального здоров’я, у школі розпочався Олімпійський тиждень, присв’ячений Дню фізичної культури та спорту.

Учні відзначають його поособливому. Адже в рамках проведення Олімпійського тижня організовано чимало заходів, які мають на меті пропаганду серед дітей та учнівської молоді здорового способу життя, сприяють залученню їх до активних занять спортом. Активно проходять товариські зустрічі з міні-футболу та різних спортивних змагань між учнями 5-11-х класів (головний тренер директор школи, вчитель фізичної культури – Ілов В.А., та вчителі фізичної культури - Хімінець А-М.І, Павлів Л.М.)