23 березня учні Мукачівської спеціалізованої школи № 16 прийняли участь у акції «Діти за мир» та висадженні алеї Миру.

Акція була організована міським еколого- натуралістичним центром. Були запрошені не тільки вихованці центру та шкіл міста, а і бійці 128-ї бригади.
Під ласкавим і теплим сонячним промінням було дуже приємно і радісно висаджувати дерева та кущі(більше 30 видів),серед яких криптомерія японська, ясен білоцвітний, каштан, форзиція, гібіскус та традиційні українські калини та ялинки.
Акція почалася з молитв за мир в Україні. Діти затамувавши подих читали «Отче Наш» та « Богородицю», після чого їх привітали запрошені бійці, подякували та побажали миру.
Кажуть, людина у своєму житті повинна зробити три важливі речі: посадити дерево, побудувати будинок та виховати сина. Отож цього дня ми мали нагоду виконати один з пунктів цього «плану», і тому з ентузіазмом працювали.
Дуже приємним і теплим було спілкування дітей з героями.
Всі учасники акції із задоволенням насолоджувались спілкуванням з героями, прогулювались доріжками еко- центру та відвідали оранжерею .
Ні в кого не залишилося сумніву, що участь у благородній акції залишила у серцях учасників позитивні емоції.