З метою визначення реального рівня патріотизму учнів нашої школи на підставі їхніх уподобань протягом останнього тижня лютого було проведено анкетування учнів 7-11 класів «Що таке патріотизм на думку сучасної молоді». Ініціювали та провели опитування лідери учнівського самоврядування.

В анкетуванні прийняли участь 143 учні.

Отже, за результатами опитування можна окреслити загальну картину: почуття патріотизму в учнів школи добре розвинуте, однак, є певні чинники, які впливають на його формування. Приємно те, що більшість опитаних вважають однією з основних рис характеру необхідних для виховання патріотизму серед молоді – це відчуття пошани, любові до своєї країни. Молоде покоління небайдуже і їх особливо турбує їхнє майбутнє та майбутнє держави.

Прес-центр, гурток «Юні журналісти»