Останні новини

21 листопада 2014 в нашій школі була проведена виставка-конкурс «Знай і люби свій рідний край»

 21 вересня 2014 в нашій школі була проведена виставка-конкурс «Знай і люби свій рідний край», на якій учні 1-11 класів представили свої творчі здібності.

ВІТАЄМО
Переможців шкільної виставки- конкурсу

Назва експонату

Розділ (номінація)

Прізвище ім’я автора

Вік

Назва гуртка школа

Прізвище, ім’я та по батькові керівника

1

Сонях

Інші техніки виконання

Пенчєв Ніколетта

7

2-Б

 

2

Дерев’яна церква Закарпаття

Інші техніки виконання

Демчик Дмитро

12

Образотворче мистецтво

Петканич М.Л.

3

Підвіска «Покровитель Мукачева»

Інші техніки виконання

Каменєв Марк

10

5-Б

 

4

Газдівство

Інші техніки виконання

Шкутка Марія

7 років

СШ №16

 

5

Жіноча прикраса «Літо»

Інші техніки виконання

Короткова Вікторія

17

11

Туряниця З.В.

6

Обери свою дорогу

Паперова пластика

Гелле Іван

10 років

5-Б

 

7

Українське село

Квілінг

Ломанюк Анастасія

11 років

Народна творчість

Туряниця З.В.

8

 Декоративна скринька

Лозоплетіння

Туряниця Катерина

11 років

6-Б

 

9

Наш оберіг

Народна лялька

Туряниця Катерина

11 років

6-Б

 

10

Лялька мотанка

Народна лялька

Зезьонкова Світлана

7

2-Б

 

11

Ташка

Ткацтво

Раінчук Вікторія

17

11

Онопко Н.В.

12

Маки (прикраси)

Кераміка

Бойко Ілларія

10 років

5-Б

Туряниця З.В.

13

Мій рідний край

Тісто, природні матеріали…

Кузьменко Юлія

7 років

   

14

Панно «Українська родина»

Вироби з тіста

Ломанюк Анастасія

11 років

Народна творчість

Туряниця З.В.

15

Ласкаво просимо

Вироби з тіста

Жеребак Ілля

8

3-Б

 

16

Бандер- овець

М’яка іграшка

Машкаринець Роман

7 років

2-А

 

17

Дружба

М’яка іграшка

Кушнерук Богдан

7 років

2-Б

 

18

Рукавичка- казкарка

М’яка іграшка

Бісьмак Єлизавета

16

10

Туряниця З.В.

19

Соняхи

Природні матеріали

Мушнікова Настя

6 років

1-А

 

20

Водоспад Шипіт

Природні матеріали

Корецький Владислав

7

2-А

 

21

Солом’яний бичок

Вироби з соломки

Щерба Іван

10

5-А

 

22

Колекція

Патріотичних майок

Аплікація

Ловга Владислав

Каменєв Марк

10

5-Б

Туряниця З.В.

23

Альбом для фото

Ізонитка

Михайлова Мілена,

Ломанюк Анастасія

11

6-Б

Мельничук Н.В.

24

Мак

Художня кераміка

Папп Олена

12 років

7-А

 

25

Колекція сережок

Художня вишивка

Папп Наталія,

Григорєва Анастасія

11 років

6-А урок труд.навч.

Туряниця З.В.

26

Краватка патріота

 Вишивка

Барта Патрік

11

Народна творчість

Туряниця З.В.

27

Серветка

Вишивка

Сорокіна Анжеліка

10

5-А

 

28

Серветка

Вишивка

Сорокін В.

7

2-Б

 

29

Квітуча Україна

Вироби із шкіри

Кирлик Олеся, Рудько Інна,

Макаревич Ольга

13

Народна творчість

Туряниця З.В.

30

Лісова хатинка

Вироби з тіста

Пуга Анна-Марія

9

4-Б

 

31

Україна топіарі

Вироби з стрічок

Ачілова Валерія

10

5-Б

 

32

Паланок

Писанкарство

Ломанюк Анастасія

11

6-Б

 

33

Серветки

В’язання гачком

Ломанюк Анастасія

11

6-Б

 

34

Кольє

Бісероплетіння

Кирлик Олеся

13

Народна творчість

Туряниця З.В.

35

Прикраси для інтерєру

Природні матеріали

Іваніга Мар’яна

10

5-Б

 

36

Замок Паланок

Живопис

Ломпарт Наталія

8

3-А

 

37

І квітує співуча наша земля

Витинанка

Михайлова Мілена

11

Образотворче мистецтво

Петканич М.Л.

38

Народні звичаї і традиціїї

Графіка

Бойко Іларія

10

Образотворче мистецтво

Петканич М.Л.

39

Величні споруди нашого міста

Графіка

Шльомський Крістіан

10

Образотворче мистецтво

Петканич М.Л.

40

Замок Паланок

живопис

Бубряк Дарина

8

3-Б

 

41

Хатинка лісника

Різьблення дерева

Гегедеш Михайло

11

6-Б

 

42

Карпатські гриби

Різьблення по дереву

Гегедеш Вікторія

8

3-А

 

43

Кошарик

Лозоплетіння

Гегедеш Вікторія

8

3-А