Ось і наступила справжня весна.... Розтанув сніг, і скверик перед школою став справжнісіньким сміттєзвалищем.

Не чекаючи на громадськість, учні школи на чолі з головою учнівського самоврядування, під керівництвом директора закладу, взявши знаряддя праці в руки, прибрали територію, повз яку йдуть до школи сотні дітей та батьків. «Трудовий десант» працював завзято і дружно, адже так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю.
У нашому навчальному закладі проводиться належна виховна робота із захисту екології, тому учні ставляться до прибирання дуже позитивно. Але є один мінус: жителі навколишніх дворів викидають непотріб на чисту, територію, хоча неподалік розміщено контейнери для сміття. Це дивує та обурює, адже саме дорослі повинні подавати приклад дітям. Поки що приклад подають діти! Тож давайте не смітити і підтримувати належний порядок.