Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків дуже актуальна в наші дні. Зараз їх споживання характеризується величезними цифрами.

Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозу ставиться підростаюче покоління: діти, підлітки, молодь. Алкоголь, тютюн і наркотики особливо активно впливають на несформований організм, поступово руйнуючи його.

29 лютого до нашої школи був запрошений лікар-нарколог Зарева Володимир Михайлович, який розповів учням 9-11 класів про наслідки шкідливих звичок. Він довів, що при потраплянні в організм отруйні речовини розноситься по крові до всіх органів і несприятливо діють на них аж до руйнування. Особливо це впливає на м'язові тканини і розумову діяльність. Сподіваємось, що учні не тільки уважно слухали, але й усвідомили все, про що так переконливо говорив лікар.