25.02.16 року в Мукачівській спеціалізованій школі відбулося засідання круглого столу на тему "Як підлітку не зійти з правильного шляху у вирі сучасного життя". До участі у заході було запрошено учнів 8-9 класів та представників громадськості.

Діти мали чудову нагоду отримати відповіді на актуальні питання з уст священика Василя Копина, лікаря- гінеколога Ярослава Лані, практикуючого психолога Ірини Штих, представника поліції Івана Кляп, керівника молодіжної організації Дениса Соболя, голови батьківського комітету школи Олени Ціва та батьків.

Після заходу учні висловили побажання у проведенні подібних дискусій у майбутньому. Отримавши велику кількість запитань, відчувши себе у ролі наставників, дорослі учасники круглого столу усвідомили необхідність продовження подібних зустрічей.