27 січня 2016 року відбулося засідання МО класних керівників, на якому було обговорено декілька питань. Добра пам’ять про батьків чи дідусів, матерів або бабусь завжди переходила і на їхніх нащадків.

Саме це змушувало більшість людей дорожити своєю поведінкою, зразковим прикладом чи вчинком, щоб увічнитися в родоводі. Родовідна пам’ять — явище в традиційному українському побуті унікальне, але, на жаль, майже забуте. З давніх — давен було за обов’язок поіменно знати свій родовід. Як у цій справі можуть допомогти комп’ютерні технології та Інтернет, на засіданні методичного об’єднання класних керівників розповів вчитель інформатики Сливка М.М. Він познайомив присутніх з варіантами створення родовідного дерева за допомогою різних комп’ютерних програм. Сподіваємось, що класні керівники захопляться цією ідеєю та зуміють захопити нею своїх вихованців.
Інше цікаве і важливе питання, підняте на засіданні – боротьба з лихослів’ям в учнівському середовищі. Присутні мали змогу почути вражаючу інформацію про походження та вплив нецензурної лексики на здоров’я людей та на всю живу природу. Було прийнято рішення довести дану важливу інформацію до учнівської та батьківської громадськості.