Відповідно до річного та місячного планів роботи школи на 2015-2016 навчальний рік з метою залучення учнів до позакласної роботи, удосконалення знань, умінь та навичок, набутих на уроках англійської мови, розширення словникового запасу учнів та їхнього світогляду, розвитку творчих здібностей, логічного мислення та підвищення інтересу до вивчення іноземної мови, в період з 18.12. по 24.12.2015 року в школі був проведений тиждень іноземної мови.

Тиждень проходив за складеним заздалегідь планом. До його організації були залучені всі вчителі англійської та німецької мов та учні 1-11-х класів.
Задачі Декади:

• Систематизувати знання, активізувати їх на практиці, сприяти розвитку мовної компетенції і пізнання мовної картини світу.
  • Здійснювати особистісно-орієнтовний підхід до навчання і виховання учнів, коли враховуються потреби, можливості і здібності школяра.

Головний принцип Декади іноземної мови - залучення учнів школи в події Декади, пропонуючи їм завдання та заходи посильного рівня.
План проведення декади передбачав такі форми роботи:

• проведення вчителями іноземних мов відкритих уроків;
  • проведення позакласних заходів: засідань Євроклубу та конкурсів.

В рамках декади іноземних мов було проведено ряд змістовних цікавих заходів, зокрема, відео-подорож «Різдвяна екскурсія по Німеччині» для учнів 8-Б класу (вчитель Щур Т.М.). За участю учнів 6-А класу (вчитель Онисько М.В.) була проведена практична робота знавців історії та англійської мови «Релігія та міфологія Стародавніх греків у відображенні світосприйнятті людей». Школярі (учні 5-В класу) брали участь в різноманітних конкурсах, демонстрували свої знання з країнознавства, зокрема на тему «Національна кухня. Манери за столом» (вчитель Ілов Н.В.). Учні 11 класу показали відмінні знання з курсу англійської мови та країнознавства на тему «Традиції святкування Різдва в англомовних країнах та в Україні. Порівняльна характеристика» (вчитель Раінчук В.С.).
Активну участь у фестивалі «Сучасні традиції святкування Різдва в різних країнах світу» взяли учні 5-В класу (вчитель Москалюк І.М.), де показали свої творчі здібності, знання англійської мови, розширення словникового запасу.
Цікаво та змістовно, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у 3-А класі був проведений урок «Різдво в Англії» (вчитель Буга Т.В.), на якому учні повторили та активізували вивчені лексичні одиниці у мовленні.
Для учнів 3-Б класу було проведено урок “Різдвяна листівка ” (вчитель Зубарева М.А.). Наймолодші учасники залюбки виконували цікаві завдання, запропоновані вчителем.
За участю учнів 2-Б класу цікаво була проведена вікторина “Англійські зимові свята” (вчитель Туряниця Д.Ю.), де учні продемонстрували належну мовну підготовку та зацікавленість предметом.
Високий рівень підготовки до уроків та зокрема до декади з іноземної мови показали вчителі Данканич Я.М. (6–А) та Шишкіна І.В. (5-А), уроки яких різнопланові, насичені глибоким змістом, детальними та всебічними фактами з теми «Новорічні свята».
Закінчився тиждень виставкою газет та плакатів, новорічних листівок та випуском інформаційного дайджесту про святкування Нового року та Різдва в різних країнах світу, який підготовили учні 11 класу. Найменші школярі підготували листівки для Діда Мороза та подарунки у вигляді малюнків.
Учні мали змогу ознайомитися з історією, культурою, традиціями та Новорічними святами англомовних країн.