Кожен рік 19 грудня усі діти України чекають на Святого Миколая. Завітав Миколай і в Мукачівську спеціалізовану школу № 16  привітати дітей і вручити їм солодкі подарунки. Цього року у ролі Миколая виступив Депутат міської ради, директор  школи – В.А.Ілов.

Він розповів усім учням 1 – 4 класів, що Св. Миколай є захисником людей від усіх лих і нещасть. Все життя несе людям добро і милосердя і опікується дітьми. Діти  з радістю прийняли подарунки. Та на цьому свято не закінчилось… Для  учнів початкової ланки та всіх бажаючих із святковою програмою виступили юні таланти нашої школи на чолі із музичним керівником Шандор Н.І. Мюзикл «Свято Миколая»  подарував усім нам чудовий настрій та міх позитивних емоцій.